Reklama Bełchatów       Biuro prasowe       Kontakt

Portal Bełchatów » Firmy Bełchatów » Helios Bełchatów

Helios Bełchatów

Adres, kontakt i godziny otwarcia


Adres

Galeria Olimpia, Kolejowa 6, 97-400 Bełchatów

GPS

51.3538966, 19.3755112

www

Opis


Kino Helios Bełchatów jest częścią sieci kin działającą w Polsce pod tą samą nazwą. Kino Helios w Bełchatowie oferuje szeroką gamę filmów – od najnowszych hitów kinowych po filmy niezależne i klasyczne. Wśród nich można znaleźć zarówno polskie produkcje, jak i zagraniczne filmy. Oraz różne gatunki filmowe, takie jak: akcja, komedia, dramat, horror czy animacja.

Sala kinowa w Heliosie jest wyposażona w nowoczesny sprzęt, w tym w projektor 4K oraz dźwięk wielokanałowy. Dzięki temu, oglądanie filmów w Heliosie to nie tylko wizualne doświadczenie, ale również dźwiękowe.

Kino Helios znajduje się w dogodnej lokalizacji przy Galerii Olimpia, na ulicy Kolejowej 4 gdzie mieści się duży parking. W kinie jest możliwość zakupu przekąsek takich jak popcorn, nachosy, napoje gazowane i wiele innych, które można zabrać do sali kinowej i spożywać podczas oglądania filmu.
Organizowane są promocje i zniżki na bilety np. „tanie wtorki”, a także specjalne wydarzenia np. „kino kobiet”. Standardowo odbywają się premiery filmowe, pokazy klasycznych filmów, nocne maratony filmowe i wiele innych.

W kinie można kupić bilety na miejscu, ale także online, co umożliwia łatwe i szybkie zarezerwowanie miejsca, jest również system numeracji miejsc, dzięki czemu możesz zarezerwować konkretną pozycję na widowni.

Kino Helios w Bełchatowie to nie tylko miejsce dla miłośników kina, którzy szukają doskonałej jakości obrazu i dźwięku oraz wygodnych warunków podczas oglądania filmów. Ale także miejsce spotkań dla rodzin czy grup przyjaciół.

Repertuar – Helios Bełchatów

Aktualny repertuar kina pod linkiem w sekcji lokalizacja i kontakt.

Polecane w Bełchatowie


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twoje komentarze pomagają nam ulepszać nasze produkty i usługi, dlatego stale je rejestrujemy. Komentarza używamy również do wykorzystania w przyszłości. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką prywatności .